درباره ما

بیوگرافی وتوضیحات:
با عرض سلام خدمت دوستان , بنده علی ایمانی , فارغ التحصیل رشته مهندسی اب از دانشگاه فردوسی مشهد و مدت ۵ ساله که مشغول به کار تولید ایرهاکی و فوتبالدستی ودر کل این کار مشغول هستم , این کار رو با تعمیر انواع  ایرهاکی موجود در شهربازی ها و اماکن عمومی شروع کردم , مدت ۲ سال اول رو فقط کار تعمیر ایرهاکی و همچنین مطالعه کامل در زمینه سیستم ایرهاکی های تولید کشورهای اروپایی و اسیایی و همچنین مقالات زیادی که تو این رابطه تو سایتهای امریکا واروپا نوشته شده شروع کردم .

از سال سوم  شروع به تولید ایرهاکی و فوتبالدستی بطور تخصصی کردم که مثل همه واحدهای تولیدی در ابتدا یکسری مشکلاتی داشتیم ولی بحمدالله با لطف و عنایت خداوند خوشحالم که قبل از اینکه محصولاتمون رو وارد بازار کنیم با رفع کلیه نواقص و مشکلات تونستیم یه محصول خوب که البته اینو باید مشتریانی که محصولاتمون رو خریدن,بگن, وارد بازار کنیم .

هدف و مأموریت ما جدای از فروش محصولات, تامین و تعمیر کلیه قطعات و قسمتهای مختلف دستگاههای ورزشی ارائه شده توسط این شرکت می باشد. همچنین کلیه امور نصب و راه اندازی، آموزش و خدمات پس از فروش, برای مدت یک سال توسط این شرکت می باشد.

ما در تلاش برای به دست آوردن رضایت مشتریان با استفاده از تجربه در ضمینه تعمیر و تامین قطعات ایرهاکی – فوتبالدستی ومیز پینگ پنگ و لوازم ورزشی دیگر و انتخاب مجموعه ای از بهترین برندهای محصولات  به شرح زیر می باشیم:

۱)- ارائه تجهیزات با کیفیت بالا و تکنولوژی برتر متناسب با نیازهای مشتریان – باشگاههای ورزشی – شهربازی ها و ادارات و اماکن عمومی
۲)- طراحی، مشاوره و ارائه خدمات رایگان قبل از انتخاب محصول مورد نیاز
۳)- رفع نیاز مشتریان با ارائه تضمین خدمات پس از فروش توسط شرکت در جهت بهینه سازی عملکرد برتر باشگاههای ورزشی وشهربازی ها می باشد.

در نهایت این شرکت در جهت افزایش رضایت مشتریان گام بر می دارد. هدف ما در رسیدن به این امر، صداقت، درستکاری، ارائه محصولات با کیفیت بالا، خدمات پس از فروش منظم با بهره گیری از نیروی کار حرفه ای

به دنبال آن گسترش امکانات ارائه مطالب علمی و کاربردی، بهبود دانش مشتریان

ما امیدواریم که قادر به پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان و تحقق تعهداتمان در این زمینه باشیم.

Comments are closed.