درباره ما

علی ایمانی کیست ؟

مهندس علی ایمانی مدیر و موسس شرکت گلدایرهاکی است.

شرکت گلدایرهاکی در زمینه تولید و عرضه محصولات ورزشی از جمله میز ایرهاکی, میز فوتبال دستی فایربال, میز پینگ پونگ فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با هدف تامین نیاز داخلی کشور شروع بکار کرده است.

اصلی ترین فعالیت این مجموعه در زمینه تولید میز فوتبال دستی فایربال بصورت تخصصی و کاملا حرفه ای و همچنین ارایه مشاوره رایگان و تخصصی در این زمینه می باشد.

هدف و مأموریت ما جدای از فروش محصولات, تامین و تعمیر کلیه قطعات و قسمتهای مختلف دستگاههای ورزشی ارائه شده توسط این شرکت می باشد.

همچنین کلیه امور نصب و راه اندازی، آموزش و خدمات پس از فروش, برای مدت یک سال توسط این شرکت می باشد.

ما در تلاش برای به دست آوردن رضایت مشتریان با استفاده از تجربه در ضمینه تعمیر و تامین قطعات ایرهاکی – فوتبالدستی ومیز پینگ پنگ و لوازم ورزشی دیگر و انتخاب مجموعه ای از بهترین برندهای محصولات  به شرح زیر می باشیم:

۱)- ارائه تجهیزات با کیفیت بالا و تکنولوژی برتر متناسب با نیازهای مشتریان – باشگاههای ورزشی – شهربازی ها و ادارات و اماکن عمومی
۲)- طراحی، مشاوره و ارائه خدمات رایگان قبل از انتخاب محصول مورد نیاز
۳)- رفع نیاز مشتریان با ارائه تضمین خدمات پس از فروش توسط شرکت در جهت بهینه سازی عملکرد برتر باشگاههای ورزشی وشهربازی ها می باشد.

در نهایت این شرکت در جهت افزایش رضایت مشتریان گام بر می دارد. هدف ما در رسیدن به این امر، صداقت، درستکاری، ارائه محصولات با کیفیت بالا، خدمات پس از فروش منظم با بهره گیری از نیروی کار حرفه ای

به دنبال آن گسترش امکانات ارائه مطالب علمی و کاربردی، بهبود دانش مشتریان

ما امیدواریم که قادر به پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان و تحقق تعهداتمان در این زمینه باشیم.

Comments are closed.